Інформаційний портал надзвичайних ситуацій

Ласкаво просимо до нашого проекта!

Hakaton2

Я живу у м.Сєвєродонецьку, Луганської області. Ідея створення проекту Help Ukraine народилася з важливих поточних проблем нашого регіону. У нас є великий інформаційний брак, як себе вести у надзвичайних ситуаціях (військового, техногенного, природного, соціально-політичного характеру), при погіршенні ситуації в Східному регіоні. Ці нагальні проблеми і наштовхнули мене на створення даного проекту. Досягненням мого проекту я буду вважати, якщо він допоможе хоча б одній людині врятувати своє життя або життя іншої людини. “Немає нічого важливішого в житті, ніж саме життя”. Цей вислів мені прийшов на думку у результаті цих страшних подій, які відбуваються в нашому регіоні, в нашій країні.
В даний час, ми разом з ДСНС України ведемо переговори, щодо створення веб сайту і мобільного додатку для інформування громадян про правильні дії в надзвичайних ситуаціях. Я сподіваюся, що ДСНС надасть необхідну підтримку для реалізації цього важливого і потрібного проекту для населення України. Бережіть себе, цінуйте і любіть життя. З ув. Кирило Семенов, м. Сєвєродонецьк.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>